، طراحی سایت استاتیک،  
،طراحی سایت داینامیکSEOطراحی سایت تمام
چرا طراحی وب سایت؟ امروزه اینترنت به نماد عمومی عصر ارتباطات تبدیل شده است. شکی نیست که قابلیت هایی که شبکه جهانی اینترنت با خود به ارمغان آورده است توانسته در تمامی زمینه ها تاثیرگذار باشد. اما مهم‌ترین تاثیری که اینترنت توانسته بر روی کسب و کار و تجارت بگذارد ارائه بستری مناسب برای ارائه خدمات، محصولات، معرفی خود به دیگران و برداشت اطلاعات وسیعی از دانش جهانی در این رابطه است. دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست که هر شخصی -اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی- باید سهمی در این بازار بزرگ جهانی داشته باشند تا بتوانند خود را هر چه بهتر و بیشتر به اشخاص و بازار هدف معرفی نمایند.
وب سایت شما، یک وب سایت خوب است! تسلط کامل اعضای دپارتمان طراحی وب سایت دها دیتا بر روی انواع زبان‌های برنامه نویسی تحت وب، نرم افزارهای گرافیکی و شیوۀ طراحی، پیاده‌سازی و کد نویسی انواع وب سایت می‌تواند تضمینی برای پیاده‌سازی تمام ایده های شما بر روی وب سایت خودتان باشد. طراحی اصولی یک وب سایت منطبق بر چارچوب‌های استاندارد بین المللی می‌تواند کسب و کارهای کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتریان شما را جلب کند و در نهایت مشتری را به خرید از شما تشویق کند. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می‌بایست دید صحیح و کاملی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد، شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت، خدمات، محصولات و کالاهای خود جلب نموده و بازدید کنندۀ بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل نمایید. شما به اندازه یک کلیک با رقیبان خود فاصله دارید! احیای این فرصت را به مهندسان دها دیتا بسپارید.
طراحی سایت استاتیک ,طراحی سایت داینامیک, سئو seo, طراحی وب سایت سایت دپارتمان طراحی وب سایت دها دیتا دها دیتا نیازهای شما در دنیای وب و اینترنت را تامین می کند.
ما طراحی وب سایت های مشتریان خود را از صفر شروع می‌کنیم و در تمامی پروسه‌های طراحی سایت از طراحی قالب وب سایت گرفته تا پیاده سازی و نهایی سازی وب سایت، نظرات مشتریان را لحاظ خواهیم کرد تا وب سایت نهایی همان تصویر ذهنی شما باشد. مهم‌تر این که در طی گذار از این پروسه‌ها باید طراحی گرافیکی، پیاده سازی و برنامه نویسی یک وب سایت منطبق بر اصول هنری، بصری، فنی و علمی تایید شده و استاندارد باشد.
دیدگاه ما برای کار کردن با مشتریان یک دیدگاه بلند مدت است، بنابراین در پروسه طراحی سایت شما تمام تلاش خود را برای اثبات این امر خواهیم کرد.
دها دیتا باور دارد آسان‌ترین راه برای جذب مشتریان بیشتر، داشتن تعداد بیشتری مشتری راضی است که بتوانند با دوستان خود، همکاران و… صحبت کنند. بر همین اساس است که توانسته‌ایم نرم افزار crm مدیریت ارتباط با مشتری و خدمات پس از فروش سمانا را در جهت رفع نیازهای مشتریان خود تولید نماییم. دها دیتا با تکیه بر اهداف و چشم انداز خود است که قدم در مسیر رضایت مشتریان نهاده است، قطعاً در این راه تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.
چه کمکی از دست دها دیتا برای شما بر می‌آید؟ دها دیتا در وهلۀ اول وب سایت شما را با توجه به نیازهایتان از داشتن یک وب سایت خوب، طراحی، پیاده سازی و راه اندازی می‌کند. تخصص و تجربۀ دها دیتا خیال شما را از بابت تمامی مسائل از ابتدا تا انتهای طراحی سایت راحت می‌کند. پس از تکمیل وب سایت و نمایش در اینترنت، کار تخصصی ما آغاز می‌شود!
وب سایت شما مانند کسب و کار شما نیاز به معرفی مستمر در دنیای بی کران اینترنت، به روز رسانی مرتب و مداوم و همچنین اصلاح، تغییر و بازبینی دوره‌ای در بخش‌های مختلف اینترنت دارد. در کنار این‌ها ما به مشتریان طراحی سایت خود خدمات ویژۀ تبلیغات اینترنتی ارائه می‌کنیم تا محصولات، کالا و خدمات شما به صورت مرتب و روزانه در معرض بازدید هزاران نفر قرار گیرد. مطمئن باشید بازار هدف در دستان شماست!
بزرگ‌ترین اشتباه وب سایت های کوچک و ناموفق این است که فکر می‌کنند با اصطلاحاً بالا آمدن وب سایت و داشتن یک آدرس وب سایت اینترنتی کار آن‌ها تمام شده است! اینترنت یک محیط پویا، فعال و خودجوش است که روزانه میلیون‌ها صفحۀ جدید وب سایت در آن ایجاد می‌شود. با استفاده از تجارب کارشناسان ما شما همواره در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه و رقیب قرار خواهید گرفت. طراحی سایت, طراحی وب, طراحی وب سایت, طراحی سایت استاتیک, طراحی سایت داینامیک, طراحی وب سایت حرفه ای, طراحی وب سایت استاتیک, طراحی وب سایت داینامیک
مراحل طراحی وب سایت شما
تحلیل و شناخت نیازهای مشتری
تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه‌حل‌های موجود برای رسیدن به هدف
مشخص کردن زمان و هزینه
طراحی گرافیک سایت و تایید از طرف مشتری در دو مرحله
برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت منطبق بر اصول استاندارد برنامه نویسی و قوانین جهانی وب و سئو seo جهت افزایش رتبه در موتورهای جستجو به خصوص گوگل
آزمایش و تحلیل بخش های مختلف اعم از پیاده سازی، عیب یابی و تحلیل سیستم توسط آزمایش و تحلیلگر
دریافت بازخورد feedback از تیم تحلیلگر و تغییر پویا و فعال حین برنامه نویسی و پیاده سازی
تحویل نهایی وب سایت و درج محصولات، کالا، خدمات و مطالب سایت و ایجاد نقشه فنی سایت
فاز پشتیبانی، مشاوره توسعه سایت و بهینه سازی سایت در گوگل و معرفی به موتورهای جستجو
در تمام مراحل فوق گرفتن بازخورد مناسب از مشتری مجوز رفتن به مرحله بعدی است و با جلسات حضوری و غیر حضوری (بسته به نوع قرارداد) حداکثر تلاش برای پیاده سازی وب سایت ایده آل شما انجام می‌پذیرد.
افزایش ترافیک وب سایت و رتبه موتورهای جستجو دپارتمان طراحی وب سایت دها دیتا با تکیه بر تیم برنامه نویسی حرفه ای خود، پروژه ها را بصورت DIV Base و منطبق بر اصول فنی SEO سئو تولید می‌کند. سئو SEO یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو جالب و فریبنده هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ مانند گوگل بیشترین امتیاز را داشته باشید. اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می‌شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب، محصول، کالا یا خدمات مورد نظر خود استفاده می‌کنند.
باز هم تاکید می‌کنیم، بزرگ‌ترین اشتباه وب سایت های غیر حرفه ای، ناموفق و شکست خورده «زمانی است که فکر می‌کنند کار طراحی وب سایت شما به پایان رسیده است و می‌توانید به کارهای دیگری بپردازید!» اینترنت مانند مسابقۀ مداومی است که همواره کسانی در آن فعالیت می‌کنند که ممکن است هر لحظه از شما سبقت بگیرند. ما نیز باید به طور پیوسته وب سایت شما را به روز رسانی کنیم، در آن نوآوری به خرج دهیم و مرتباً آن را از طرق فنی به موتورهای جستجو معرفی نماییم تا بتوانیم وب سایت شما را پویا نگه داریم. اطلاعات شما به روز می‌شوند بنابراین مشتریان طراحی سایت دها دیتا هرگز در جا نخواهند ایستاد. دها دیتا برای ارتقای وب سایت مشتریان خود تلاش می‌کند و همواره می‌کوشد وب سایتی به روز و جذاب برای بازدیدکنندگان شما به ارمغان آورد. این بزرگ‌ترین تفاوت مشتریان ما با سایر دارندگان وب سایت است.
خدمات پشتیبانی و فنی وب سایت در صورتی که تا به حال از نتایج به دست آمده از وب سایت خود ناراضی هستید، بهینه کردن و ارتقای وبسایت خود را به ما بسپارید. دها دیتا آن قدر به دانش خود باور دارد که حاضر است یک ماه به صورت آزمایشی و رایگان خدمات بهینه سازی وب سایت، جذب مشتری و بازاریابی شما را انجام دهد!
همان طور که می‌دانید در کنار طراحی سایت تبلیغات اینترنتی هوشمند و هدفمند بهترین، ساده ترین و موثرترین روش برای ارائه و معرفی محصولات، کالا و خدمات شما در اینترنت است.
برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت، تبلیغات، نرم افزار، توسعه وب و سایر سوالات و راهکارهای مورد نیاز خود از طریق لینک تماس با دها دیتا با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما مشتاقانه آماده راهنمایی و پاسگویی به شما هستند.