خدمات گرافيکی ارائه شده توسط داده هوشمند دها:

طراحی انواع وب سایت ها:
طراحی سایت باید هم ار لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ فنی دارای سطح بالایی باشد . اهمیت گرافیک از این روست که یک بازدید کننده در اولین بازدید خود باید جذب سایت شود که این امر موجب افزایش بازدید سایت شما و ماندگاری در ذهن بازدیدکنندگان شما میشود و باعث کوتاهی پروسه تبدیل بازدید کننده به مشتری می شود. این امر در صورتی امکان پذیر است که شرکت طراحی وب در کنار برنامه نویسی خدمات گرافیکی را نیز فراهم کند . ما این امکان را در داده هوشمند دها فراهم آورده ایم تا سایت شما با استاندارد های جهانی طراحی شود که این امر موجب بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می شود.
انواع لوگو و آرم هاي تجاري

انواع بنرهاي تبليغاتي
.
طراحی بنرهاي اینترنتی

طراحی ست اداری

خصوصیات:
طراحي اختصاصي ومختص به شما!
طراحي اختصاصي لوگوها و بنرهاي تبليغاتي با توجه به زمينه فعاليت و تآثیر گذاری در ذهن مشتریان شما ، خلاقیت در طرح های ارائه شده و توجه به مشابه نبودن لوگو و بنر ها در بين رقيبان شما. توجه به زیبایی و ماندگاری طرح های ارائه شده پایین ترین قیمت!
طراحي لوگوها و بنر ها در شرکت داده هوشمند دها هزينه مقرون به صرفه ای نسبت به شرکت های مشابه داشته و تلاش شده سفارشات باحد اکثر کیفیت و حداقل هزینه طراحی شوند.
توجه به نظر مشتري
داده هوشمند دها جویای نظر شما در مراحل مختلف طراحی خواهد بود و بعد از طراحي اوليه، پيش نمايشی از سفارش جهت دريافت نظرات شما انجام مي شود